Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #601573

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17

Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 5. juuni 2019
Kuulutus aegub: 4. juuli 2019

Töö kirjeldus

Otsime julgeid ja motiveeritud müügiesindajaid, kes suudavad müüa ükskõik mida!

Ootused kandidaadile

Eesti ja vene keele oskus
Vähemalt keskharidus
Autojuhiload
Valmis tööks Tallinnas ja väljaspool Harjumaad
Kandidatuuri pääsevad vaid eestikeelsed CV-d

Eelnev kogemus ei ole vajalik - treenime Sinust müügitšempioni!
Kui jutt käib sinust, siis vajuta KANDIDEERI nuppu allpool!

Tööpakkumise number
#601573

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem