https://www.cvkeskus.ee/160341

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160341

Tööpakkumise number

160341

Töö kirjeldus

Sinu tööeesmärgiks on meie kindlustustoodete aktiivne müük. Põhiülesanneteks on klientide professionaalne, operatiivne ja personaalne teenindamine ning nõustamine. Samuti ootame Sinult meie olemasoleva kliendivõrgustiku laiendamist. Soovime, et lähtuksid kindlustuslepingute müümisel klientide kindlustushuvist ning teeksid vastavad pakkumused.


Nõudmised kandidaadile

Sul on eelnev aktiivmüügi kogemus ning omad tahet igapäevaselt suhelda klientidega ja neid hästi teenindada. Ootame Sinult head kontaktiloomise, argumenteerimise- ja suhtlemisoskust. Sa vajad oma töös heal tasemel eesti keele oskust, kasuks tuleb kui valdad vene keelt suhtlustasandil. Eeldame, et Sinu arvuti kasutamise oskus on piisaval tasemel kuna tööalaselt puutud kokku erinevate MS Office programmidega.


Ettevõte pakub

Sul on võimalus rakendada oma parimaid ideid, tehes mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd moodsas töökeskkonnas. Pakume tööalast väljaõpet ja pidevat enesetäiendamise võimalust, toetavat müügimeeskonda ning motiveerivat ja tulemustest sõltuvat piiranguteta töötasu. Alustaval müügiesindajal on võimalik kasutada meie kliendiandmebaase ning müügiprotsessi aitavad kiirendada assistendid.
Oleme sõbralik ja positiivselt mõtlev kollektiiv.Lisainfo

Kandideerimisel lisada kaaskiri.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS on 1991. aastal asutatud kahjukindlustusselts, mis pakub kahjukindlustusteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.
Seesami põhitoodeteks on vabatahtlik sõidukikindlustus, liikluskindlustus, ettevõtte varakindlustus, koduvarakindlustus, reisikindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus.
Seesam Kindlustuse omanikuks on Soome juhtivasse finantsgruppi OP Bank Group`i kuuluv Pohjola Group. Seesam on 13%-se turuosaga suuruselt neljas Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts.