Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304586

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime aktiivset müügiesindajat, kes tegeleks müügiga olemasolevatele klientidele ja tellimuste haldamisega.

Ootused kandidaadile

Ootame just Sind oma meeskonda, kui:

  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Räägid soravalt mõnda võõrkeelt ning ei jää kirjakeeles ka hätta.
  • Tunned end arvuti kasutamisel mugavalt ja on tehnilist taipu.
  • Oled suurepärane suhtleja ja oskad luua ning hoida häid suhteid klientidega
  • Oled kohusetundlik, positiivse suhtumisega ja initsiatiivikas

Ettevõte pakub

Pakume Sulle :

  • Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Tulemustest sõltuvat töötasu

Tööpakkumise number
#304586

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
lisaks tulemustasu

SanLab OÜ tegeleb akude, patareide ja laadijate müügiga äriklientidele ning samuti jaemüügiga e-poes www.patareid.ee

Vaata rohkem