Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58116

Tööpakkumise number

58116

Töö kirjeldus

Meie esindajana on Sinu tööks veenda uusi ja olemasolevaid kliente meie toodete paremuses. Sinu erialaks oleksid valgustuspostide ja mastide müük ning valguskontseptsioonide pakkumine avalik sektorile aga ka projektid eraettevõttetele, energiatootjatele, ehitusettevõtetele, riigiasutustele.

Nõudmised kandidaadile

  • Sa oskad kombineerida oma tehnilisi teadmisi erinevate valdkondade ja nende tingimuste tundmisega.
  • Sul on kogemusi infrastruktuuritoodete müümise alal.
  • Sa oled võimeline suhtlema kas inglise või saksa keeles.

Omal poolt pakume üle keskmise kõrgemat palka üle keskmise hea töö eest, milleks on fikseeritud – ja tulemuspalk.

Lisainfo

Kui antud kuulutus tekitas Teis huvi, palume saata saksa- või inglisekeelne elulookirjeldus koos palgasooviga hiljemalt 26.01.2006

Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis, Leedus
Tiina Martsik
Suurtüki 4B
10133 Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2006

Saksa-Balti Kaubanduskoda Eestis, Lätis, Leedus otsib
saksa ettevõttesse, kes on mastide ja tornide alal rahvusvahelise turu liider