Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197078

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks saab põhiliselt aktiivne uute kliendisuhete loomine. Sa saad väga palju suhelda Eesti tähtsaimate riigiasutuste tippametnike ja edukaimate ettevõtete tippjuhtide ning nende meeskonnaliikmetega.
Et ülalnimetatud tegevusega edukalt hakkama saada osaled Sa aktiivselt meie müügi- ja turundusstrateegiate loomisel.

Kui meie müük on kasvanud nii suureks, et meie müügitiim laieneb, võib Sinust saada müügijuht!

Nõudmised kandidaadile

Sa oskad ja tahad suhelda klientidega ning pakkuda parimat võimalikku teenindust.
Sul on kogemus aktiivse müügtööga.
Sa oled loov, algatusvõimeline ja oskad iseseisvalt töötada.
Sul ei ole puudust julgusest ja aktiivsusest ning oskad planeerida oma tegevusi ning hiljem ka analüüsida tulemusi, et kogemustest õppida.
Sa oskad rääkida ja kirjutada väga hästi eesti keeles ning saad hakkama ka inglise, soome ja vene keeles.
Sul on auto ja load ning oskad kasutada arvutit.

Kui ülalnimetatud väited käivad Sinu kohta, siis kandideeri kindlasti meie meeskonda!

Ettevõte pakub

Palk koosneb põhi- ja tulemustasust.
Kui Sa oled oma töös väga hea, siis Sa teenid ka väga hästi.

Et Sa oma tööd väga hästi teha saaksid, pakume Sulle:
-mõnusat kontorit
-toredaid töökaaslasi
-mobiiltelefoni ja autokompensatsiooni
-võimalust areneda ja arendada

Tööpakkumise number
#197078

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. mai 2010

Valmistame eksklusiivseid kullassepatoodete väikeseeriaid, et aidata kõikidel ettevõtetel ja organisatsioonidel väärtustada suhteid töötajate, partnerite ja klientidega.
Meie tootevalikusse kuuluvad teenetemärgid, medalid, rinnamärgid, lipsunõelad, mansetinööbid, sõrmused ja paljud teised keerukad kullassepatooted.

Arvame, et suhete väärtustamine on võti organisatsioonide edu ja arengu tagamisel. Viis, kuidas olulisi partnereid meeles peetakse, peaks olema kindlasti sama väärikas kui partner ise.

Kullassepp ja kunstnik Roman Tavast (1895-1942) asutas 1923. aastal märkide, medalite ja auhindade valmistamiseks ettevõtte VMT ROMAN TAVAST, millest sai selles valdkonnas Eesti suurim ja hinnatuim ettevõte.

Vaata rohkem