Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60810

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame oma töökasse kollektiivi suurklientide müügiesindajat Tallinna piires, kelle tööülesanneteks on:
toodete aktiivne müük;
kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
uute klientide leidmine;
toodete presenteerimine kliendile ning pakkumiste koostamine;
turusituatsiooni analüüs

Ootused kandidaadile

väga head suhtlemisoskust;
aktiivsust ja energilisust;
ausust, kohusetundlikkust, esinduslikkust;
head eesti keele oskust;
pingetaluvust;
julget pealehakkamist; töösse pühendumist;
kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus;
autojuhiluba (B-kategooria);
arvuti kasutamise oskust

vajalikke töötingimusi efektiivse müügitöö tagamiseks (ametiauto, arvuti jne);
kaasaegset töökeskkonda toreda kollektiiviga;
pingelist tööd, mis pakub väljakutseid ja eesmärgile pühendumist;
hea töö eest head palka;

Tegemist on liikuva tööga, mis hõlmab enamjaolt klientide külastamisi!

Tööpakkumise number
#60810