Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127031

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne uute klientide otsimine.
  • Klientide nõustamine.
  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine.
  • Müügipakkumiste ja tellimuste vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • Hea esitlus-,suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
  • Eelnev müügikogemus.
  • Hea eesti keele oskus.
  • Arvuti kasutamise oskus.

Vaheldusrikast ja huvitavat tööd,koos väikse ning sõbraliku kollektiiviga.
Normaalseid töötingimusi.
Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemuspalgast+komp.(auto,tel.)

Tööpakkumise number
#127031