Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20810

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute klientide leidmine.
Olemasolevate klientidega püsisuhete hoidmine.
Turusituatsiooni ja - nõudluse jälgimine ning vastavalt müügitöö suunamine.

Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimiste oskus
hea pingetaluvus
hea eesti ja vene keele oskus
head aritmeetilised võimed
sõiduki kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

antud valdkonna-alast koolitust
tulemusele orienteeritud teenimisvõimalust

Tööpakkumise number
#20810

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
13. mai 2003
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2003

Puhastusteenistuse AS on alates 1996. a tegutsev ja erinevaid puhastusteenuseid osutav ettevõte.
Tegevusvaldkondadeks on suurpuhastus- ja hoolduspuhastusteenuse osutamine. Klientideks on erinevad äri-,kaubandus-ja teenindusettevõtted.

Vaata rohkem