Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54530

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
Klientidele kaupade tutvustamine
Aktiivne müük telefoni teel
Tellimuste vormistamine ja edastamine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus ja suuline väljendusoskus
  • Korrektsus ja ausus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Tulemustele orienteeritus
  • Hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasusüsteemi
Võimalust töötada arenevas ettevõttes
Häid töötingimusi, firma kontoris Tallinnas
Meeldivat meeskonda
Pikaajalisi töösuhteid
Võimalust töötada nii osalise kui täiskoormusega

Tööpakkumise number
#54530

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
7. november 2005

Kirjastus Kentaur laiendab ettevõtetele suunatud kirjanduse tootmist. Meie tegevuspõhimõtteks on ühendada tugevad praktikud ja teoreetikud: nii sünnivad heal tasemel raamatud ja teabematerjalid. Et meie head töötulemused jõuaksid kiiremini ja tõhusamalt ettevõtjateni, loome müügiosakonna.

Vaata rohkem