Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584445

Tööpakkumise number

584445

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded meie juures:

  • Müügikohtumiste tegemine klientide juures, kellega on meie kliendihaldurid eelnevalt kohtumiste ajad kokku leppinud.
  • Müüa ja tutvustada vinget kodutehnikat (aurupuhastajaid, robottolmuimejaid)
  • Meeskonnatöö teiste töötajatega.

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sinult:

Kiiret õppimisvõimet;
Väga head suhtlemisoskust;
Oskust läbirääkimistel edu saavutada;
Head tehnilist taipu;
Töökust;
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi hüvesid:

  • Õpetame tööle asumisel suurepäraseid müügitehnikaid, mida oleme omandanud oma-ala parimatelt koolitajatelt
  • Kliente firma poolt
  • Parimad esindajad võivad saada müügiesindajast tippjuhiks
  • Edumeelset meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
11. märts 2019
Brutopalk:
Alates 1800 kuni 3000 EUR kuus

POLTI on müünud Eestis kõige rohkem aurupuhastajaid kui ükski teine ettevõte. Lisaks aurupuhastajate kõrgele nõudlusele pakume lisaks veel tolmuimejaid ja teisi puhastusseadmeid, mis on väga kõrgelt hinnatud.
Tooteid müüakse 50+ riigis üle maailma.
Eestis leiab meie tooteid: Ehituse ABCs, Hansapostis, Stokkeris, Bauhofis, Kaup24s, Reset.ees, Photopointis ning lisaks müüme tooteid läbi tooteesitluste era- ja äriklientidele.