Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70590

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö, selle analüüs ning planeerimine.

Ootused kandidaadile

Müügikogemus, hea arvuti kasutamise oskus, eesti ja vene keele oskust, B-kategooria juhilubade olemasolu.

Palju tööd, eneseteostusvõimalust, nooruslikku ja arenevat kollektiivi, tööks vajalikke vahendeid, motiveerivat palka.

Lisainfo

Kandidaadilt ootame töötahet, ausust, suhtlemis- ja väljendusoskust, kohusetunnet, pingetaluvust, otsustus- ja vastutusvõimet, iseseisvust, aktiivset eluhoiakut ja valmisolekut meeskonnatööks.

Tööpakkumise number
#70590