Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117029

Tööpakkumise number

117029

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö, selle analüüs ning planeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb müügikogemus, hea arvuti kasutamise oskus, eesti, vene ja veel mõne keele oskus, B-kategooria juhilubade olemasolu. Keeled saab suhu ka meie juures.

Palju tööd, eneseteostusvõimalust, erialaseid koolitusi Eestis ja välismaal, nooruslikku ja kiirelt arenevat kollektiivi, tööks vajalikke vahendeid, motiveerivat palka.

Lisainfo

Kandidaadilt ootame töötahet, ausust, suhtlemis- ja väljendusoskust, kohusetunnet, pingetaluvust, otsustus- ja vastutusvõimet, iseseisvust, aktiivset eluhoiakut ja valmisolekut meeskonnatööks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2007
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2007

Pireka Eesti OÜ tegutseb 2002 a. kevadest ja on mitmete suurfirmade ametlik esindaja Eestis ja oma emafirma kaudu ka kõigis kolmes Balti riigis. Omas valdkonnas oleme Baltikumi suurim ettevõte.

Me pakume oma klientidele hügieeni ja koristustarbeid ehk käte-, wc- ja tööstuspabereid, seepe ja deso vahendeid, koristusvahendeid ja -keemiat, koristusmasinaid. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat lahendust.

Meie poolt esindatavate kaubamärkide hulka kuuluvad Kimberly-Clark, Kleenex, Scott, Vileda, Vermop, Ready System, Evans Vanodine, Unimop.