Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63909

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pimp TV müügiesindajana paned proovile oma võime leida julgeid kliente reklaamima ennast uues meediaväljundis.

Müügiesindaja ülesanneteks on:

  • aktiivne reklaami müük
  • uute reklaamipakettide koostamine
  • klientide leidmine ja suhete säilitamine

Ootused kandidaadile

  • kogemus reklaamimüügi alal vähemalt 1 aasta
  • julge pealehakkamine
  • võime töötada iseseisvalt
  • vähemalt keskharidus

Kasuks tulevad:
  • hea tehniline taip
  • eelnev kogemus meedia valdkonnas

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega
  • head tulemuspalka
  • meedias töötamisega kaasnevaid soodustusi
  • lahedat nooruslikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#63909