Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187327

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime RevalMed meeskonda apteekide külastuste läbiviimiseks Tallinna piirkonna müügiesindajat.
Esialgu ühe produkti müügiks.
Töö pikkuseks esialgu 1 kuu. Kui töötulemused on head, on võimalused ka pikemaajaliseks töösuhteks.
Eesmärk:
* Külastada ettevõtte poolt etteantud apteeke
* Toodete tutvustus ja toote müügivõimaluste kooskõlastamine farmatseutidega.
Tööaeg on paindlik, tööd saab teha apteekide lahtioleku aegadel.

Ootused kandidaadile

* Kogemus aktiivse müügitöö teostamisel;
* NB!!! CV saata kandideerimiseks inglise keelne- kuna ettevõtte juhataja eesti keelt ei räägi!
* Väga hea verbaalne väljendusoskus;
* Julgus ja tahe müüa;
* Väga hea eesti keele suuline valdamine;
* Oma auto kasutuse võimalus töö tegemisel.

Ettevõte pakub

* Tööks sissejuhatavat koolitust koos vajaliku materjaliga;
* Bensiinikompensatsiooni töösõitude tegemisel;
* Vajalikke töövahendeid ja toetavat meeskonda!
* Tulemustest sõltuvat töö tasustamist.

Tööpakkumise number
#187327

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. november 2009
Kuulutus sisestati:
19. november 2009

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte.
Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on RevalMed OÜ.
RevalMed on eraomanduses olev jaotusettevõte, kes tegutseb Balti regioonis (Eestis, Lätis, Leedus).
Ettevõttel on tugevad ettevõtlussidemed ka teistes Kesk- ja Ida Euroopa riikides.
RevalMed´i põhitegevuseks on retseptita produktide- meditsiini toodete, kosmeetika ja toidulisandite müük apteekides.

Vaata rohkem