Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243970

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööüleseanded on:
- uute müügikanalite otsimine
- andmebaasi haldamine
- atiivne müük ja hinnapakkumiste koostamine
- kliendisuhete loomine ja püsikliendisuhete hoidmine
- kliendilepingute sõlmimine
- klientide nõustamine ja müük telefoni teel
- klientide regulaarsed külastused, uute toodete ja teenuste tutvustamine

Ootused kandidaadile

Kanditaadilt ootame:
- varasemat aktiivse müügitöö kogemust
- väga head suhtlemis- ja argumenteerimisoskust
- sihikindlust ja loovust
- õppimisvõimet ja soovi ennast arendada
- organiseerimisvõimet ja iseseisva töötegemise oskust
- head eesti ja vene keele oskust, kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil
- isikliku auto kasutamisvõimalust

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas
- erialast koolitust
- paindlikku töögraafikut
- motiveerivat läbimüügist sõltuvat töötasu
- katseajal põhi- ja tulemustasu

Lisainfo

Eduka töö tulemuste saavutamiseks on vajalik palju liikuda Tallinnas ja Harjumaal.

Tööpakkumise number
#243970

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
8. november 2011

Päikesekohv OÜ on kohvi, kohviautomaatide ja espressomasinate turul tegutsev ettevõte. Meie tööks on kohviteenuse osutamine toitlustajatele, ettevõtetele ja asutustele kes pakuvad maitsavat kohvi oma töötajatele ja külastajatele. Müüme, rendime, hooldame kohvivalmistusseadmeid ja pakume kohvi, kakaod, teed jt tooraineid jookide valmistamiseks ja tarvikuid kohvilaua katmiseks.
Oleme Saksa kohvitootja Tchibo Coffee Service GmbH esindajad Eestis.

Vaata rohkem