Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24249

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõrgekvaliteediliste Led-valgustite müük ja marketing Eestis.
Sinu tulevased kliendid on ehitus- ja elektritarvete kauplused, arhitektid, sisekujundajad jne

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • soovid teha müügitööd;
  • oled saavutanud edu müügitöös ning käinud müügikursustel;
  • oskad väga hästi eesti ja vene keelt;
  • räägid soome ja inglise keelt;
  • oled iseseisev ja algatusvõimeline;
  • oled avatud ja sõbralik;
  • oled sündinud enne 1977-ndat aastat;
  • omad autojuhilube ja autot.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • ainulaadseid tooteid, mis koguvad Eestis tuntust;
  • heale tegijale väärilist palka (põhipalk+tulemuspalk)
  • sõbralikku ja abivalmis kollektiivi;
  • väikefirma paindlikku töökorraldust;
  • tootekoolitust emafirmas Soomes;
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi.

Lisainfo

Soome kapitalil põhinev firma ootab tulevaselt müügiesindajalt lojaalsust ja pühendumist tööle ning
kohtleb töötajat korrektselt ja inimlikult.

Tööpakkumise number
#24249