Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23541

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Led-valgustite müük ja marketing Eestis.
Tulevased kliendid on ehitus- ja elektritarvete kauplused, arhitektid, sisekujundajad jne

Ootused kandidaadile

  • soov teha müügitööd;
  • kasuks tuleb eelnev müügikogemus ja -koolitus;
  • iseseisvus ja algatusvõime;
  • avatud ja sõbralik loomus;
  • hea eesti ja vene keele oskus;
  • soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • vanus üle 25 a;
  • autojuhiload ja auto on vajalik.

Ettevõte pakub

  • ainulaadseid tooteid, mis koguvad Eestis tuntust;
  • heale tegijale väärilist palka (põhipalk+tulemuspalk);
  • sõbralikku ja abivalmis töökollektiivi;
  • tootekoolitust emafirmas Soomes.

Tööpakkumise number
#23541