Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #213476

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide leidmine, toodete demonstreerimine, müümine, kliendisuhtete arendamine ning hoidmine.

Ootused kandidaadile

aus
hea suhtleja
iseseisev
aktiivne
õppimisvõimeline
lojaalne
B kat juhiload

Pakume väga häid teenimisvõimalusi, sõbralikku ja toetavat suhtumist, täiendkoolitusi, eneseteostus- ning arenguvõimalusi, ametiautot (pärast katseaja lõppu).

Tööpakkumise number
#213476

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. november 2010
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu

OÜ Primus Trade on müügiorganisatsioon, mis toob maale ning pakub professionaalidele tööstuses ning ehituses parima hinna-kvaliteedi suhtega tööriistu ning hooldustarvikuid.
Esindame Eestis, Lätis ja Leedus kõrge kvaliteediga ning professionaalide poolt rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke.

Vaata rohkem