Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213476

Tööpakkumise number

213476

Töö kirjeldus

Klientide leidmine, toodete demonstreerimine, müümine, kliendisuhtete arendamine ning hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

aus
hea suhtleja
iseseisev
aktiivne
õppimisvõimeline
lojaalne
B kat juhiload

Pakume väga häid teenimisvõimalusi, sõbralikku ja toetavat suhtumist, täiendkoolitusi, eneseteostus- ning arenguvõimalusi, ametiautot (pärast katseaja lõppu).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
29. november 2010
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu

OÜ Primus Trade on müügiorganisatsioon, mis toob maale ning pakub professionaalidele tööstuses ning ehituses parima hinna-kvaliteedi suhtega tööriistu ning hooldustarvikuid.
Esindame Eestis, Lätis ja Leedus kõrge kvaliteediga ning professionaalide poolt rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke.