Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35129

MÜÜGIESINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügitöö organiseerimine:

  • püsikliendi suhete hoidmine ja koostöö arendamine;
  • uute klientide leidmine;
  • aktiivne müük klientidele;
  • tellimuste vormistamine kaupluses, riiulite korrashoid ja eriväljapanekud.

Ootused kandidaadile

  • oled omandanud keskhariduse;
  • Sinu trumbiks on vähemalt 2-aastane müügitöö kogemus toidukaupade jae/hulgikaubanduses;
  • arvuti kuulub Sinu igapäevaste töövahendite hulka;
  • valdad perfektselt nii kõnes kui kirjas eesti keelt ja ei jää hätta suhtlemisega vene keeles;
  • oled hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja kuulamisoskusega inimene, kelle aktiivsust ja ettevõtlikkust on alati kõrgelt hinnatud.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle kui professionaalsele müügiesindajale:

  • tööd magusas ja põnevas valdkonnas;
  • toredaid ja tegusaid kolleege;
  • regulaarseid sise- ja väliskoolitusi;
  • karjäärivõimalusi;
  • tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Töö edukaks organiseerimiseks on oluline B-kategooria juhiloa olemasolu!
Küsi julgesti lisainformatsiooni GSM: 56210290 või tii.oot@cvkeskus.ee!

Tööpakkumise number
#35129