Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55457

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine, arendamine ja säilitamine
  • müügitegevuse planeerimine ja arendamine
  • aktiivne suhtlemine klientidega ja müügipakkumiste tegemine
  • oma kliendibaasi loomine ja selle pidev monitooring
  • müügikampaaniate ja promotsioonilise tegevuse läbiviimine
  • müügianalüüsi teostamine, aruandlus

Ootused kandidaadile

  • eelnev edukas aktiivse müügitöö kogemus
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • väga hea eesti ja vene keele oskus
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • vähemalt keskhariduse olemasolu
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • arvuti kasutamise oskus heal tasemel
  • valmisolek iseseisvaks tööks
  • korrektsus välimuses ja käitumises

  • võimalust arendada rahvusvahelise ettevõtte tegevust Tallinnas ja Harjumaal
  • töökohta nooruslikus ja sõbralikus meeskonnas
  • motiveerivaid palgatingimusi, peale katseaega ametiautot
  • kaasaegseid töötingimusi
  • koolitusi Eestis ja välismaal

Lisainfo

  • kasuks tuleb aktiivsus töös ja loov mõtlemisvõime
  • kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ehitusettevõtetele

Tööpakkumise number
#55457