Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32057

Tööpakkumise number

32057

Töö kirjeldus

Pakiveoteenuse püsilepingute müük äriklientidele.

Pakimüügiesindaja ülesandeks on ettevõtete väljaselgitamine, kellel on vaja transportida saadetisi Tallinnast Tartusse või Pärnusse, nendega läbirääkimiste pidamine, vajaduste väljaselgitamine, sobivate lahenduste väljapakkumine ning pakiveolepingute sõlmimine ning klientide hilisem haldamine.

Nõudmised kandidaadile

• Valmidus osutada teenust füüsilisest isikust ettevõtjana
• Siiras soov müüa
• Iseseisvalt töötamise ja oma aja planeerimise oskus
• Positiivset ellusuhtumist
• Väga hea eesti ja vene keele oskust

Pakume huvitavat ja loomingulist tööd, karjäärivõimalust suures bussiettevõttes, sõbralikke töökaaslasi ja tulemustest sõltuvat motiveerivat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2004

Orderline OÜ on PakiExpress kaubamärgi all tegutsev ettevõte, mis kuulub Taisto Gruppi koosseisu. PakiExpress tegeleb pakiveoga liinibussidega, meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.