Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32806

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • telekommunikatsiooni seadmete ja elektroonika komponentide aktiivne müük

Ootused kandidaadile

  • aktiivne ja edule orienteeritud inimene, kes on tegutsenud tehniliste toodete müügitöö valdkonnas
  • tehnika-alane haridus (elektroonika, telekommunikatsioon, automaatika või elekter) või vastav töökogemus
  • teadmised majandusest
  • väga head suhtlemis- ning läbirääkimisoskus

Võõrkeelte oskus:
  • suuline ja kirjalik inglise keel
  • vene ja soome keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada rahvusvahelises arenevas ettevõttes
  • põhjalikku tootekoolitust
  • motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kandideerida saab kuni 06.08.2004.a.

Tööpakkumise number
#32806