Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156222

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi müügiesindajaid,kes tegeleksid aktiivelt uute klientide otsimise,teenindamise ja toodete aktiivse müügitööga Eestis.

Ootused kandidaadile

*Aktiivsus ja ettevõtlikkus
*Head suhtlemis-ja läbirääkimis oskust
*Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus
*B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

*Motiveetivat ja konkurentsivõimelist töötasu
*Meeldivat ja sõbralikku töökeskonda
*Põhjalikku toodete ja müügistrateegia koolitust

Lisainfo

Piirkond:Tallinn

Tööpakkumise number
#156222

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2008

Novatio Baltic OÜ on Orion Lubricants ja Novatio kaubamärgi ametlik maaletooja Baltikumis ja Venemaal.
Meie firma tegeleb innovatiivsete toodete turustamisega erinevatesse valdkondadesse:
Tööstuslikud hooldusõlid,määrded,liimid,teibid,määrdeained,kattematerjalid,
elektritarvikud,puhastusvahendid,lisandid jne.

Vaata rohkem