Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418117

Tööpakkumise number

418117

Töö kirjeldus

* Ettevõtte toodete tutvustus ja müük klientide juures
* Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
* Oma müügipiirkonnas uute klientide hankimine
* Tellimuste sisestamine NCH veebipõhisesse müügiprogrammi
* Töö piirkond enamasti Tallinn ja Harjumaa

Nõudmised kandidaadile

* Oled aktiivne inimene ja sulle meeldib liikuv eluviis
* Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega
* Sul on tehnilisi ning arvutialaseid oskuseid
* Omad isiklikku sõiduautot
* Sulle sobib töötamine palgatöölisena, soovi korral FIE-na

Ettevõte pakub

* Vaba töögraafikut
* Piiramatut teenimisvõimalust
* Autokompensatsiooni
* Firma telefonikaarti
* Stardipaketina juba olemasolevat klientide andmebaasi
* Firmasisest boonusprogrammi
* Väljaõpet kogenud müügimeeste käe all ning tehnilisi koolitusi
* Sõbralikku ning toetavat töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016

NCH Eesti OÜ kuulub rahvusvahelisse suurkontserni NCH Corporation, mis on alustanud tegevust 1919.aastal. NCH EESTI OÜ Eestis alates 1993a. Meie tootevalikusse kuuluvad tööstuslikud puhastus- ja hooldusained, õlid, määrded, samuti spetsiaalsed liimid, paikamis- ja täitemassid, keevituselektroodid, lihvimistarbed ja suurel hulgal muid tehnilisi spetsiaaltooteid. Uudistootena pakume oma klientidele hooldusliisingseadmeid vee- ja kanalisatsioonisüsteemide ning raskestipuhastatavate masinaosade puhastamiseks. Väärtustame keskkonnasõbralikke tooteid, turustame neid ise otse tarbijale.