Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82565

Tööpakkumise number

82565

Töö kirjeldus

Otsime tõelist müügimeest, kes soovib kaasa lüüa verinoores kuid jõudsalt arenevas firmas ning
kes peab lugu ka üldtunnustatud inimlikest väärtustest. Kes mingil juhul ei kultiveeri sulase mentaliteeti ning soovib sulanduda juba olemasolevasse, hästi toimivasse, meeskonda, tundes ennast võrdsena võrdsete hulgas.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb omadus lubadustest kinni pidada.

Ettevõte pakub

* Rutiinivaba töö
* Huvitav töökeskkond
* Nooruslik ja sõbralik kollektiiv
* Tubli töö eest vääriline tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Reklaamifirma Must Muna OÜ eesmärk on ühendada pikaajalised kogemused ning
tänapäevased lahendused reklaamivallas. Pakume oma klientidele
reklaamialast täisteenust, kus meiepoolne koostöö kliendiga katab kogu
valdkonna alates reklaamitegevuse planeerimisest kuni konkreetsete
lahenduste elluviimiseni.