Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347639

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tegeleb Walmarki toodete aktiivse müügiga apteekidele kogu Eestis. Ta viib läbi tootetutvustusi-koolitusi, jälgib väljapanekuid ning planogramme, nõustab toodete tellimisel lähtuvalt kliendi soovidest ja vajadustest.

Ootused kandidaadile

- oled eelnevalt töötanud aktiivmüügi alal, suureks eeliseks on varasem kogemus apteegi- või FMCG sektorile müügis
- oled iseseisev, kohusetundlik, täpne; oskad hästi oma tööd planeerida
- oled tulemustele suunatud ja kõrge saavutusvajadusega
- oled hea suhtleja ning esineja
- oled valmis liikuvaks tööks ning omad autojuhiluba ja sõidukogemust

Eeldame väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks. Samuti on vajalik arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel (MS Office).

Pakume huvitavat tööd kvaliteetsete toodetega arenevas rahvusvahelises ettevõttes, head töökeskkonda ja töövahendeid (sh. ametiautot) ning toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#347639

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014

MPS on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast. MPS Eesti kliendiks on WALMARK.

Walmark on juhtiv vitamiinide, mineraalide ja toidulisandite tootja ja edasimüüja Kesk- ja Ida - Euroopas ning Baltimaades. Eestis on Walmarki tooteid müüdud juba pikka aega, tuntuimad nendest on Marsimehe vitamiinid, ArthroStop jpt. Käesoleva aasta suvel avas Walmark oma esinduse Eestis.

Vaata rohkem