Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96436

Tööpakkumise number

96436

Töö kirjeldus

Müügiesindaja külastab aktiivselt kliente, viib ennast kurssi nende vajadustega, peab läbirääkimisi ja hoiab püsivalt kliendisuhteid.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on avatud, püsiv ja sihikindel, soovitavalt majandus- või ehitusalase haridusega, valdab eesti, inglise ja suulist vene keelt (täiendav suulise soome keele oskus on kasuks). On hea, kui Sul on juba teatav müügikogemus, samas anname võimaluse kandideerida ka oma karjääri alustavale noorele.

Pakume korralikku töötasu, reisimisvõimalust, võimalust töötada valdkonna juhtivate toodetega rahvusvahelises firmas ja ametiautot.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 19. märtsiks 2007.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, või faksile 667 1521. Lähem informatsioon telefonil 667 1520. Toodetega saab tutvuda ka www.tremcoeurope.com või www.tremco-illbruck.com.
Palume märkida avaldusele ”TREMCO/Müügiesindaja”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. märts 2007
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2007

Tremco Ltd., loodud 1928.aastal, on maailma juhtivaid ettevõtteid ehituskeemia tootmise ja turustamise valdkonnas. Innovatsioon on läbi ettevõtte ajaloo olnud juhtmõtteks, tänu millele toimub pidev tootearendus. Meie tooteportfelli kuuluvad liimtihendusmastiksid erinevatele tööstusharudele (laevade, konteinerite jm. ehitus, klaaspakettide, uste-akende tootmine), betooniparandussegud, tuletõkkematerjalid jpm. 1997.aastast kuulub Tremco USA börsiettevõtte RPM koosseisu. RPM kontserni 2006.a. käive ulatus 3 miljardi USD-ni ja töötajate arv 9200-ni, omatakse üle 80 tootmisettevõtte 15-nes riigis. Tremco tegevust Balti riikides juhitakse Soome kontorist ning loodud on püsikliendisuhted paljude tööstus- ja ehitusettevõtetega.