Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196882

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- turusituatsiooni analüüsimine ja tulevikuprognooside koostamine
- müügialaste strateegiliste tegevusplaanide ja eelarvete koostamine ja püstitatud eesmärkide saavutamine
- olemasoleva kliendibaasi haldamine, uute kliendisuhete loomine ja arendamine
- klientide vajaduste väljaselgitamine ja lahenduste pakkumine
- klientide regulaarne külastamine
- kampaaniate, tooteesitluste ja kohvikoolituste ettevalmistamine ja läbiviimine
- müügiaruannete koostamine ja edastamine
- osalemine kohalikel ja rahvusvahelistel messidel

Ootused kandidaadile

- müügiesindaja või müügijuhina töötamise kogemus - hea arvutikasutusoskus - väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, muude keelte oskus tuleb kasuks - valmisolek pakkuda väga kvaliteetset klienditeenindust - väga hea suhtlemisoskus ja soov töötada inimestega - karismaatilisus ja esinemisjulgus - iseseisvus, usaldusväärsus ja eesmärgile orienteeritus - võimalus ja soov töötada kodust ja valmisolek välislähetusteks

Kasuks tuleb: - töökogemus baristana - turundusalane haridus/töökogemus või nimekate brändidega töötamise kogemus

- huvitavat, väljakutsuvat ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- põhjalikku koolitust ja professionaalset tuge

Tööpakkumise number
#196882