Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38995

Tööpakkumise number

38995

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Infowebi AS - Eesti kapitalil baseeruv firma, mis on spetsialiseerunud Interneti äriportaali koostamisele ja arendamisele Eestis, firma on loodud 1998. aastal. Infowebi
missiooniks on lähendada omavahel firmasid ja tarbijaid, kasutades maksimaalselt ära juhatava meedia ja Interneti võimalusi.
Pakume tööd müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on igapäevane aktiivne müügitöö, pakkumiste tegemine, tellimuslepingute vormistamine, kliendisuhete hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame :
- edukat aktiivse müügitöö kogemust
- head argumenteerimisoskust
- head ajaplaneerimise oskust
- arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel
- eesti keele valdamist, vene keele oskust suhtlustasandil
- positiivset ellusuhtumist

Pakume huvitavat ja liikuvat tööd, mõnusat töökeskkonda ja positiivseid ning edumeelseid töökaaslasi, tunnustust heade müügitulemuste eest, erialast koolitust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2005