Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32133

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on mänguasjade maaletoomise ning jae- ja hulgimüügiga tegelev firma. Pakume tööd müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on mänguasjade müük hulgiostjatele üle Eesti, tooteesitluste korraldamine, kliendikontaktide loomine ning hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame aktiivse müügitöö kogemust, huvi valdkonna vastu, iseseisvust ja organiseerimisvõimet, isikliku sõiduauto olemasolu.

Pakume tööd huvitavate ja mitmekesiste toodete müügi alal, motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#32133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2004

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem