Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30118

Tööpakkumise number

30118

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on kümneaastase kogemusega PVC- ja alumiiniumprofiilidest akende ja uste tootmisega tegelev ettevõte. Pakume tööd müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on akende ja klaasfassaadide projektimüük, klientide leidmine ja edaspidine koostöö nendega, tellimuste täitmise jälgimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame teadmisi/kogemust ehitusvaldkonnast, eelnevat müügitöö kogemust või tõsist soovi müügiga tegelemiseks, täpsust, kohusetundlikkust, organiseerimisvõimet, head suhtlemisoskust.

Pakume tööd edukas firmas kvaliteetsete toodete müügi alal, motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2004
Kuulutus sisestati:
5. mai 2004