Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28438

Tööpakkumise number

28438

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on tööstuslike käsi- ja masinpakkekilede tootmise ja müügiga tegelev rahvusvaheline ettevõte. Tehas asub Riia lähistel. Seoses filiaali avamisega Eestis pakume tööd müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on pakkekilede müük tootva tööstuse ja hulgikaubanduse ettevõtetele Eestis.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat müügitöö (konkreetse toote müügi ) kogemust, head eesti ja vene keele oskust, juhilubade omamist, aktiivsust ja suhtlemisvalmidust, ausust ja head huumorimeelt.

Pakume tööd perspektiivika toote müügi alal, töötulemustest sõltuvat töötasu, ametiauto kasutamise võimalust tööeesmärkidel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2004
Kuulutus sisestati:
21. märts 2004