Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27088

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on tööstuslike käsi- ja masinpakkekilede tootmise ja müügiga tegelev ettevõte. Seoses filiaali avamisega Eestis pakume tööd müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on pakkekilede müük tootva tööstuse ettevõtetele.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame eelnevat müügitöö kogemust, head eesti ja vene keele oskust, juhilubade omamist, aktiivsust ja suhtlemisvalmidust, ausust ja head huumorimeelt.

Pakume tööd perspektiivika toote müügi alal, töötulemustest sõltuvat tasu.

Tööpakkumise number
#27088