Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144527

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# süvakogumismahutite aktiivne müük
# hinnapakkumiste tegemine
# uute klientide otsimine
# toote paigalduse organiseerimine

Ootused kandidaadile

# väga hea eesti ja hea vene keele oskus
# väga hea suhtlemisoskus
# hea organiseerimisvõime
# esinemisjulgus
# dokumentide vormistamise oskus
# autojuhilubade olemasolu
Kasuks tuleb
# eelnev müügitöö kogemus
# soome ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

# motiveerivat põhipalka ja tulemustasu
# tööd sõbralikus ja ühtehoidvas kollektiivis
# arenguvõimalust kiiresti arenevas valdkonnas

Lisainfo

Asukoht Tallinn, Suur-Sõjamäe
Tööaeg täistööaeg, E-R 8-16.30

Tööpakkumise number
#144527

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
katseajal 13000 bruto, peale katseaega 130000 bruto+ tulemustasu

M-Partner Personaliotsingu kliendiks on eesti kapitalil aastal 2000 loodud ettevõte, mis osutab elanikkonnale, tootmis-, kaubandus- ja ehitusettevõtetele jäätmete kogumise ja veo teenuseid Harjumaal, Tartus ja Narvas. Ettevõte kuulub Eesti Jäätmekäitlejate Liitu ja tegutseb Keskkonnateenistuse poolt väljastatud jäätmelubade alusel ning omab ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 sertifikaati.

Seoses uue perspektiivse tegevussuuna sisseviimisega pakume tööd müügiesindajale.

Vaata rohkem