Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38615

Tööpakkumise number

38615

Töö kirjeldus

• aktiivne internetiteenuste müük
• kliendisuhete loomine ja hoidmine
• müügipakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine

Nõudmised kandidaadile

• olemasolev või omandamisel kõrgharidus
• hea inglise keel kõnes ja kirjas
• eelnev töökogemus infotehnoloogia- või müügivaldkonnas
• iseseisvus
• korrektsus ja kohusetundlikkus
• koostöövalmidus

Kasuks tuleb
• vene keele oskus

• arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas rahvusvahelises firmas
• konkurentsivõimelist palka ja müügitulemustest sõltuvat preemiat
• nooruslikku ja professionaalset meeskonda

Lisainfo

Linxtelecom pakub andmeside-, IP- ja võrguteenuseid Baltimaades,
Venemaal, Poolas ning Põhjamaades. Klientideks on telekommunikatsiooni-
ja internetiteenuste pakkujad (ISP-d).

Linxtelecom on kliendile orienteeritud organisatsioon. Paneme suurt
rõhku paindlikkusele ning kiirele reageerimisele, vastavalt andmeside
turul toimuvale, pakkudes kõrge kvaliteediga teenuseid üle Linxtelecomi
omanduses olevate fiiberoptiliste võrkude ja ka renditud liinide.
2000.aastal asutatud firma asub Amsterdamis, Hollandis ja omab filiaale
Eestis, Venemaal, Poolas, Lätis, Leedus, Rootsis, Soomes ja Taanis.

Linx Telecommunications on noor, kiiresti kasvav firma, kes omab
pühendunud telekommunikatsiooni spetsialistidest meeskonda. Hetkel
töötab Amsterdami, Tallinna, Moskva, Varssavi ja Riia kontorites kokku
32 inimest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2004

Pakume andmeside-, IP- ja võrguteenuseid Baltimaades,
Venemaal, Poolas ning Põhjamaades.