Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544396

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- olemasolevate klientide haldamine ja teenindamine, uute klientide leidmine
- uute toodete presenteerimine klientidele
- klientide koolitamine
- kaupade laialivedu

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:
Eelnevat töökogemust müügivaldkonnas
läbilöögivõimet ja tahtmist olla edukam kui kõik teised
head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasandil
aktiivsust ja iseseisvust töös
B-kategooria juhilubade olemasolu
häid omadusi meeskonnas töötamaks
hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
Kasuks tuleb:
Eelnev aktiivse müügitöö kogemus
teadmised autokeemiast

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet ning erialaseid täiendkoolitusi
motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk + tulemustasu)
paindlikku töö- ja puhkeaega
mõnusat nooruslikku seltskonda ja meeldejäävaid firmaüritusi

Tööpakkumise number
#544396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Lexar HR Services kliendiks on Van Der Knox OÜ
Ettevõte on asutatud 2001 aastal.
Tegevuseks on professionaalsete autokeemiatoodete import ja hulgimüük autokeskustele,autopesulatele, autoteenindustele, transpordifirmadele, era- ja riigiettevõttetele.Esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ning müük toimub üle terve Eesti.Meie ettevõte areneb kiiresti, ning käive suureneb jõudsalt igal aastal.Hetkel oleme Eesti suurim ja tuntuim profikeemiatarnija.Kiratsevas konkurentimaailmas teeme aktiivset turundust ja reklaami. Osaleme erialamessidel,avaldame reklaame erialaajakirjades, kirjutame artikeleid ajakirjandusse.Paar korda aastas on imporditava Car Brite poolt korraldatavad koolitused ja kohtumised välismaal, toimuvad firma suvepäevad ja koosviibimised.

Vaata rohkem