Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30577

Tööpakkumise number

30577

Töö kirjeldus

Kullerteenuste müügi organiseerimine:
* olemasolevate klientidega suhtlemine ja uute klientide leidmine;
* turusituatsiooni jälgimine ja uute ideede genereerimine.

Nõudmised kandidaadile

* oled valinud professionaalse müügiinimese karjääri ja tunned uhkust ning rahulolu oma müügisaavutuste üle;
* Sul on oma kindel nägemus, kuidas Lex System kullerteenuseid edukalt müüa;
* naudid suhtlemist erinevate inimestega ja Sind innustavad tegutsema uued väljakutsed;
* oskad hästi vene keelt nii kõnes kui kirjas ning ei jää hätta suhtlemisega inglise keeles;
* omad heal tasemel arvuti kasutamise oskust;
* oled osav planeerija ja aktiivne inimene, kelle head suhtlemis- ja organiseerimisoskust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle, kui aktiivsele inimesele põnevat väljakutset müügivaldkonnas, eneseteostusvõimalust, kaasaegseid töötingimusi, arenemisvõimalusi ning tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Sinu trumbiks on kindlasti huvi logistika ning kullerteenuste valdkonna vastu!
Sinu kätes on iseseisvalt Lex System Eesti müügi käivitamine!
Arvestatakse kandideerimise soove, mis on laekunud koos inglise keelse CV-ga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2004
Kuulutus sisestati:
18. mai 2004

Tegeleme logistika ja kullerteenustega üle maailma. Meie peakontor asub Saksamaal ja edukalt oleme aastaid tegutsenud nii Leedus kui Lätis. Alates eelmisest aastast sisenesime Eesti turule ning seoses sellega otsime oma meeskonda aktiivset müügiinimest.