Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431640

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügimahu suurenemise tõttu otsime oma meeskonda aktiivset
müügiesindajat/projektijuhti, kelle tööülesanneteks on:

  • Uute klientide leidmine
  • Klientide nõustamine parima lahenduse leidmiseks
  • Müügiprojektide juhtimine algusest lõpuni
  • Laoplaanide joonestamine
  • Pakkumiste ja arvete koostamine

Ootused kandidaadile

  • Aktiivne ja püsiv
  • Vastutustundlik töössesuhtumine
  • Initsiatiivikus, orienteeritus tulemusele
  • AutoCAD joonestusprogrammi kasutamise kogemus
  • Suhtlemisjulgus
  • Eesti keele oskus
  • Autojuhilubade olemasolu (B)

  • Konkurentsivõimelist, tegelikest tulemusest sõltuvat töötasu
  • Ametiautot
  • Väljaõpet ja arenguvõimalusi tegevusvaldkonnas
  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#431640

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2016

LaoEkspert OÜ on Eesti kapitalil põhinev firma, mille põhitegevuseks on ladude projekteerimine, laosisustuse ja -tehnika müük ning paigaldus. Müüme ning paigaldame metallmööblit, arhiivikappe/riiuleid, vahetusriietekappe jne. Kasvava eduga oleme tegutsenud juba ligi 15 aastat nii Eestis kui ka välisriikides ja oleme siin
oma valdkonna üks suurimaid ettevõtteid. Pidevalt kasvava töömahu tõttu otsime
uut aktiivset töötajat. Nii meie kontor kui ka ladu asuvad mugavalt Tallinnas Mustamäel.

Vaata rohkem