Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64850

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma töömahu suurenemisega otsitakse oma sõbralikku kollektiivi noort ja hakkajat müügiesindajat. Müügiesindaja ülesanneteks on kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine, klientide nõustamine parima lahenduse leidmisel.

Ootused kandidaadile

visa ja kohusetundlik
tulemustele orienteeritud
väga hea eesti-,rootsi-ja venekeele oskus
eelnev ostu- või müügitöö kogemus
hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

* väga head palka
* kaasaegseid töötingimusi
* koolitust

Tööpakkumise number
#64850

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 7500 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2006

Oleme Eesti suurim ettevõte, kes tegeleb tagastavate kaubaalustega.Põhitegevusala on erineva konfiguratsiooniga uute ja kasutatud kaubaaluste ost ja müük

Vaata rohkem