Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170758

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • klientide nõustamine, toodete tutvustamine, hinnapakkumiste koostamine
  • aktiivne müük

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • eesti keele valdamine ja vene keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja motiveerivat tööd
  • töötulemustest sõltuvat tasu
  • töötamist majanduslikult edukas ettevõttes
  • sõbralikku meeskonda
  • ametiautot
  • kaasaegseid töövahendeid
  • tööpiirkonnaks Tallinn, Harjumaa

Lisainfo

Kandideerimisel palume CV-le märkida ka palgasoov.

Tööpakkumise number
#170758

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2008

OÜ Kosvila Baltic tegeleb alates 1997 a. kosmeetika-, parfümeeria- ja esmatarbekaupade
tarnimise ning hulgimüügiga

Vaata rohkem