Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147340

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooteportfelli kuuluvate toodete aktiivne müük
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Klientidega sõlmitud kokkulepete elluviimine kaupluse tasandil
Püsiriiuli ja eriväljapanekute paigutus
Müügikampaaniate korraldamine

Ootused kandidaadile

Meie ideaalkandidaadi iseloomuomadused on sama olulised kui tema teadmised ja kogemused. Nad on head suhtlejad, aktiivsed ja iseseisvad ning kohusetundlikud.
Omavad eelnevat müügitöö kogemust ja on orienteeritud tulemustele.
Nõutud B-kategooria autojuhiload ja vene keel suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Töökohta arenevas ettevõttes.
Toredat nooruslikku töökeskkonda.
Huvitavat ja iseseisvat tööd.
Töö tulemustele vastavat tasu.

Tööpakkumise number
#147340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

OÜ Kommivabrik on 2002. aastal asutatud ettevõte, mis kaubamärgi MAIASMOKK all müüb Eesti turul küpsiseid ja komme.
Otsime oma kollektiivi positiivset ja hakkajat suurklientide müügiesindajat edendamaks Maiasmoka toodete müüki Tallinnas ja Virumaal.

Vaata rohkem