Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193667

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülessandeks on leida ja hallata koostööpartnereid.

Ootused kandidaadile

Eeldused:
väga hea suhtlemisoskus, intelligentsus, huvi sisustuse ja aianduse vastu;
perfektne eesti keel, head vene ja inglise keel, autosõiduoskus,
väga kõrge pinge – ja rutiinitaluvus, täpsus, eelnev müügitöö kogemus.

Head teenimisvõimalust, kuid väga aktiivset ja intensiivset tööd.
Palju suhtlemist, kiireid arenguvõimalusi nii isiklikult kui ka karjääriliselt.

Tööpakkumise number
#193667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. mai 2010
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem