Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96077

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset müügile orienteeritud inimest, kes oskab ja tahab müüa ja selle pealt teenida.

Ootused kandidaadile

Keskhariduse olemasolu
Eelnev müügitöö kogemus
Hea suhtlemisoskus nii eesti- kui vene keeles
Aktiivne ellusuhtumine ja tulemustele orienteeritus
Nooruslikkus ja pealehakkamisvõime

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi korralikus ettevõttes
Tulemustest lähtuvat töötasu
Toetavat ja sõbralikku kollektiivi
Unustamatuid seiklusi töökaaslastega

Lisainfo

Töö toimub peamiselt spetsiaalse programmiga Klaes. Programmi tundmine on boonuseks tööle asumisel.

Tööpakkumise number
#96077

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. märts 2007
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2007

Koduaken on Eesti erakapitalil 1998. aasta alguses loodud firma asukohaga Tallinn Peterburi tee 38, mis tegeleb PVC-profiilist akende, rõdu-, välisuste ning vaheseinte tootmise, müügi, paigalduse ja viimistlusega.

Vaata rohkem