Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673095

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2020
Kuulutus aegub:19. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks ettevõtte poolt pakutavate toodete (käimlad, soojakud, piirdeaiad) ja teenuste aktiivne müük ehitusobjektidele ning sellega seotud projektide koordineerimine.

Ootame kandideerima inimest, kes ei jää hätta arvuti kasutamisega (vähemalt tavakasutaja tasemel, MS Office jne). Oled avatud suhtleja ja lisaks eesti keelele valdad natuke vene keelt.

Kui tunned et oled aktiivne, kiire taibuga ja kohusetundlik, ootame sind kandideerima. Omalt poolt saame vastu pakkuda kindlat töökohta ja tasu, vaheldusrikast tööpäeva ja võimalust kaasa lüüa erinevatel Eestis toimuvatel väliüritustel..

Ootused kandidaadile

Omad B-kategooria juhiluba ja varasemat sõidukogemust.

Ettevõte pakub

* stabiilset töökeskkonda ja korralikke töövahendeid
* kindlat sissetulekut
* põnevaid väljakutseid

Tööpakkumise number
#673095

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Rendime mobiilseid välikäimlaid, urinale, kätepesujaamu, prügikaste, piirdeaedu, sanitaarsõlmi, ehitussoojakuid, haagiseid, generaatoreid jne üle terve Eesti. Loomulikult pakume sinna juurde ka täiemahulist hooldusteenust. Muuhulgas osutame ka fekaali-, muda- ja rasvapuhastusteenust. Teenindame põhiliselt erinevaid ehitusettevõtteid, riigiasutusi ja kohaliku omavalitsuse üksuseid ning suuremaid ja väiksemaid ürituste korraldajaid.
OÜ-l Kemmerling on kontorid Tallinnas, Tartus ja Jõhvis, kuid oma kliente teenindame üle terve Eesti. Meie rendipark on piisavalt suur teenindamaks ka suurürituste kümneid tuhandeid külastajaid. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti võimalikult soodsa hinnaga.

Vaata rohkem