Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431562

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi klientide paremaks teenindamiseks Tallinnas ja Harjumaal müügiesindajat, kelle igapäevaseks ülesandeks on:
* uute klientide leidmine ja nendega suhtlemine
* olemasoleva kliendibaasi haldamine
* ettevõtte teenuste ning renditoodete müük ehitusobjektidele ja üritustele
* müügipakkumiste tegemine
* tellimuste vastuvõtmine
* Tööde kordineerimine objektidel või üritustel

Ootused kandidaadile

* Aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
* Algatusvõime
* Pingetaluvus
* Eesti ja vene keele oskus
* Tööle pühendumise soov
* Võime püstitada eesmärke ja neid täita
* B-kat. autojuhilubade olemasolu
* Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

* Väljaõpet kohapeal
* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* Konkurentsivõimelist töötasu
* Võimalust osaleda aktiivse, teotahtelise ja üksmeelse meeskonna töös
* Eneseteostust
* Tulemusliku töö eest väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#431562

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2016

Kemmerling OÜ tegeleb mobiilsete välikäimlate, sanitaarsüsteemide, ehitussoojakute, piirdeaedade, tribüünide, lavade rendi- ja hooldusteenuse pakkumisega üle Eesti.
Meil on esindused Tartus, Tallinnas ja Jõhvis. Meie põhiklientideks on ehitusettevõtted ning meelelahutusürituste korraldajad.

Vaata rohkem