Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44870

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autokeemia ja autokosmeetika "HOLTS", "Frescura" aktiivne müük.Kliendisuhete loomine ja hoidmine.Töökoht - Tallinn. Tegevuse piirkond - Tallinn, Harjumaa

Ootused kandidaadile

varasem 2a. müügitöö kogemus,
soovitav vene, inglise keele oskus,
väga hea suhtlemisoskus,
kõrg- või keskharidus mehhaanika valdkonnas,
oskus planeerida oma aega,
iseseisvus ja korrektsus töös,
arvuti kasutamise oskus,B-kategooria autojuhilubade olemasolu,
isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

kaasaegset koolitust,
motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#44870

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005

1996 a. asutatud autokeemia ja autokosmeetika hulgimüügi ja tootmisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem