Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199323

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olemasoleva kliendibaasi haldamine, olemasolevate ning uute klientidega kontakti loomine. Tuleohutusalaste kampaaniate korraldamine ja läbiviimine. Aktiivne müügitöö.

Ootused kandidaadile

Oled aktiivne ja julged suhelda - tunned ennast mugavalt inimeste seltskonnas, ning oskad olukorda juhtida

  • Võtad vastu erinevaid väljakutseid, teades, et nad toovad sulle uusi ja tulusaid võimalusi

  • Oled töökas ja sihikindel

- Oled aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega

Oled tegelenud müügitööga eelnevalt vähemalt 6 kuud. Oskad inglise ja vene keelt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Korralikku töötasu, erinevaid soodustusi (kulude kompenseerimist)

Mitmekülgset huvitavat tööd sõbralikus ja ambitsioonikas meeskonnas

Tööpakkumise number
#199323