Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34082

Tööpakkumise number

34082

Töö kirjeldus

• uute klientide otsimine ja püsikliendi suhete hoidmine
• aktiivne kütuste pakkumine ja hulgimüük
• hulgimüügilepingute ettevalmistamine ja sõlmimine
kliendikaardi klientide otsimine, lepingute sõlmimine ja oma kliendibaasi haldamine

Nõudmised kandidaadile

• kesk-eri haridus ja vene keele oskus
• eelnev läbitud müügikoolitus ja aktiivse müügitöö kogemus
• väga hea suhtlemisoskus ja algatusvõime
• meeskonnatöö valmidus, iseseisvus ja usaldusväärsus
• vajalik isikliku sõiduauto kasutusvõimalus

• võimalust suhelda otsustajatega väga erinevatelt elualadelt
• atraktiivset töötasu, mis sõltub Sinu panusest

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos kaaskirjas leiduva palgasooviga hiljemalt 15.septembriks 2004.a aadressil Peterburi tee 71, Tallinn 11415 või e-mailile info@jetoil.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
27. august 2004

Jetoil on vedelkütuste hulgimüügifirma ja tegutseb Eesti kütuseturul alates 1999.a. Me pakume oma tooteid kõikjal üle Eesti kasutades erinevaid tarne lahendusi - alates tolliterminalist väljastusest kuni kliendi sõiduki kütusepaagi täitmiseni.

Klientide paremaks ja paindlikumaks teenindamiseks oleme paigaldanud diislipunktid üle Eesti, nendes on võimalik kasutada jetoili kliendikaarti.

Peale äriklientide varustame kütusega eramute ja kortermajade väikekatlamaju.

Jetoil on edukas kütuste hulgimüügifirma. Me loeme oma edu aluseks võimet mõista klientide kütuseprobleeme ja neid edukalt lahendada. Me teame, et kliendid hindavad stabiilset, kvaliteetset ja õigeaegset kütustetarnet. Me mõistame, et klientidel on palju erinevaid probleeme aga kliendid saavad olla kindlad, et kütuseprobleemid lahendab Jetoil. Ja seda hinnatakse.

Meie motoks on igale kliendile personaalne ja paindlik lähenemine.

Meie eesmärgiks on kasvada läbi klientide rahulolu.