Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185028

Müügiesindaja Tallinnas ja Harjumaal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toodete müügi korraldamine Tallinna ja Harjumaa klientide juures ja uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

müügialane töökogemus;
väga hea suhtlemisoskus;
hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas;
inglise keele lugemisoskus;
kohusetundlikkus, korrektsus, eesmärgikindlus;
loominguline mõtlemine;
positiivne ja aktiivne ellusuhtumine;
vähemalt keskharidus;
B-kategooria juhilubade ja isikliku auto olemasolu.

Ettevõte pakub

piisavalt iseseisvust ja otsustusõigust;
korralikku põhipalka ja töötulemustest sõltuvat tulemustasu;
isikliku sõiduauto kasumise kulude hüvitamist;
täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#185028