Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168302

Müügiesindaja Tallinnas ja Harjumaal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nestle toodete müügi korraldamine Tallinna ja Harjumaa klientide juures.

Ootused kandidaadile

  • müügialane töökogemus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas;
  • kohusetundlikkus, korrektsus;
  • loovus ja eesmärgikindlus;
  • vähemalt keskharidus;
  • B-kategooria juhilubade ja isiklik auto olemasolu.

Ettevõte pakub

  • piisavalt iseseisvust ja otsustusõigust;
  • korralikku põhipalka ja töötulemustest sõltuvat tulemustasu;
  • täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#168302

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2008
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2008

AbeStock AS on 1992.a. loodud ja sellega üks pikaajalisemaid toidu- ja esmatarbekaupade hulgimüügifirmasid Eestis. Tuntumad kaubamägid on: Nestle, Gillette, Duracell, Philips, Procter & Gamble, Levante, Elledue, Yplon, jne. AbeStock AS töötajaskond on väga stabiilne ja ühtehoidev.

Néstle on maailma juhtivaim toiduainete tootja, aastakäibega 89 miljardit Šveitsi franki. Nestlél on üle 500 tehase ja rohkem kui 250000 töötajat üle maailma. Nestlé tuntumaimad kaubamärgid on Nestlé, Nestcafé, Maggi, Lion, KitKat.

Vaata rohkem